


Wapenrustlaan 11-31, Apeldoorn
Bezoekadres

info@mijncaress.nl
E-mail ons

055 599 92 00
Bel ons gerust
Copyright mijnCaress is onderdeel van PinkRoccade Care en TSS
Privacy Policy – Vulnerability disclosure policy
Permento is een Digitaal Adoptie Systeem. Dit houdt in dat medewerkers worden geholpen bij het werken met de software en systemen in de organisatie. Deze uitleg betreft meer dan tekstuele informatie. Via gidsen worden medewerkers stap voor stap direct op het beeldscherm begeleid bij het werken in een bedrijfsapplicatie.
Leren op het moment dat je het nodig hebt. Op dezelfde manier zoals je dat aan een collega zou vragen. Informatie blijft dan veel beter ‘hangen’. Permento kan worden ingezet als hét centrale leerplatform voor het leren werken met software en systemen. Dit is anders dan een leermanagementsysteem. Daarin leer je alles wat je nodig hebt om te groeien binnen je functie en de organisatie. Permento helpt vooral het dagelijkse werk zelfstandig en zo goed mogelijk uit te voeren.
mijnCaress Permento is live!
Vorig jaar is er een pilot geweest met drie zorgorganisaties vanuit de GV Learning (Gebruikersvereniging mijnCaress) met Permento. Het is zover, vanaf dit jaar kun je Permento gebruiken! De eerste klanten gaan op 25 april van start.
Waarom mijnCaress en Permento slimste keuze is
Jouw keuze
Permento voor mijnCaress is beschikbaar in drie licenties:
mijnCaress content LIVE!
25 april 2022 gaat de PinkRoccade Content live! Wij gaan dit samen met de koplopers vieren. Dit zijn: SVRZ, SZR, Laurens, Careyn, AxionContinu, Oktober en De Wever.
Nieuwsgierig?
Ben je nieuwsgierig naar Permento na het lezen van dit artikel? Lees hier verder:
www.mijncaress.nl/permento of neem contact op met yasmijn.baas@pinkroccade.nl